Z czego produkowane jest pieczywo?

Żywność

Jeśli szukasz pieczywa Kraków, koniecznie sprawdź www.piekarniapochopien.com.

Pieczywo jest podstawą jadłospisu człowieka w naszej tradycji. Jest wytwarzane z soli, wody, mąki, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego albo drożdży) i różnych dodatków ulepszających doznania smakowe, jak przykładowo: mak, słonecznik lub sezam.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo to jedzenie niezwykle bogate w mnóstwo najróżniejszych składników energetycznych i odżywczych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. W jego skład wchodzą przede wszystkim aminokwasy, białka i węglowodany. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz wielu witaminach, których najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej nabywać pieczywo w tradycyjnych zakładach piekarskich. Jedynie wtedy ma się pewność, iż spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Z wyśmienitych wypieków i niezwykłej troski o klienta słyną przede wszystkim krakowskie piekarnie, cieszące się ogromnym zaufaniem kupujących. Oferowane w nich wypieki wyrabiane jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co daje gwarancję wysokiej jakości użytych składników i wyśmienitego smaku.

Nasza lokalizacja:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]