Gotowanie pod okiem mistrza kuchni – o warsztatach kulinarnych

Oświata Żywność

Kurs kulinarny - ta niebywała oferta każdego zadowoli.

Wzięcie udziału w warsztatach kulinarnych to prosta droga do pozyskania przydatnych umiejętności – poznanie tajników różnych receptur i dobrych praktyk produkcyjnych lub po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo adresowana jest usługa? Czy warto zapisać się na kurs kulinarny?

Warsztat kulinarny – dla początkujących i profesjonalistów

Umiejętności gotowania nie nabywa się od razu – mistrz kulinarny potrzebuje czasu, by zapoznać się z zawiłymi przepisami oraz doskonalić swoją wiedzę. Jeżeli chcesz pójść w ślady najlepszych, zgłoś się na warsztaty kulinarne i ucz się od doświadczonych szefów kuchni, którzy poznali tajniki technik gotowania, a teraz przekazują je nowym kursantom. Propozycja adresowana jest do rozmaitych grup odbiorców – zarówno do amatorów, którzy dopieroco zaczynają swoją historię z kuchnią, jak i do osób, które pragną podnieść posiadane już umiejętności. Kursy kulinarne zapewniają znaczną rozpiętość tematyczną – można partycypować w zajęciach z kuchni hiszpańskiej, poznawać dania wegetariańskie, uczyć się smażyć smakowite steki wołowe, a także doskonalić receptury ciast, deserów i innych słodkich produktów.

Dwa etapy warsztatu kulinarnego – szkolenie teoretyczne oraz praktyczne

W jaki sposób prowadzone są zajęcia? Warsztaty kulinarne są dwuczęściowe – prowadzone jest szkolenie teoretyczne i praktyczne. Panel teoretyczny skupia się na wyjaśnieniu podstawowych technik, a etap praktyczny jest całkowicie dedykowany nauce przygotowania konkretnych dań. Uczestnicy wszelkie dania sporządzają samodzielnie, uczą się także sztuki dekorowania potraw na talerzu, a nad wszystkim czuwają specjaliści. Marzysz, by zdobyć nowe umiejętności kucharskie i częstować swoją rodzinę apetycznymi daniami? Jeśli interesują Cię skuteczne kursy kulinarne skupiające się na praktyce, sięgaj po kursy oferowane przez profesjonalnych szefów kuchni, którzy posiadają spore doświadczenie w tym fachu.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]