Urządzasz mieszkanie? Wykorzystaj w aranżacji wyjątkowe meble Noti

Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Nie szukaj już więcej! Tu zamówisz designerskie meble Poznań.

Aranżując pomieszczenie, czy to w nowym domu czy po renowacji mieszkania, dążymy do tego, by zagospodarować jego przestrzeń nowocześnie oraz funkcjonalnie. Równocześnie chcemy, by wnętrza wyrażały naszą osobowość, a to często jest niemożliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli produkowane w dużych ilościach przez popularnych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest znacznie większy niż się wydaje. Polacy też mogą się pochwalić designerskimi, gustownymi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i stylowe

Noti to producent mebli, działający na krajowym rynku już od 2005 r. i od początku skupia się na tym, aby opracowane przez niego meble były proste, wygodne, a równocześnie stylowe i, co najistotniejsze, aby cechowały się solidnością. Marka kooperuje z poważanymi projektantami, tworzącymi swoje produkty z entuzjazmem, starając się, żeby w pełni odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli Noti jest to, iż idealnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach biurowych oraz firmowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti produkowane są manualnie z wysokiej jakości materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o środowisko naturalne, między innymi poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je zamówić?

Noti oferuje produkty, będące ciekawą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, jak np. sofy z linii Bouli albo siedziska z kolekcji Trefle czy Rollo. Na stronie producenta znajduje się konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wybrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowym meblom tej marki można przyjrzeć się osobiście w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Poza tym meble Noti można zamówić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Gdańsku, w Krakowie czy w Kielcach.

Fotografia pochodzi ze strony noti.pl

Nasza lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]