Dom bez stołu jest niepełny. Sprawdź dlaczego powinieneś go mieć

Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Więcej informacji o stołach dębowych.

Czy ustawiony w kuchni, w jadalni bądź w wydzielonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił najważniejszy mebel w mieszkaniu. Dlatego kupując stół należy zwrócić uwagę nie tylko na jego atrakcyjny design, ale i jego jakość.

Stół – serce każdej przestrzeni mieszkalnej

W pokoju dziennym spędzamy większość czasu i tam również przeważnie wypoczywamy, lecz to stół w kuchni jest w istocie centralnym punktem mieszkania. Godziny, które spędza się na wspólnych obiadach i kolacjach z najbliższymi, znacząco wpływają na utrwalenie relacji przyjacielskich i rodzinnych. Stół zbliża, jako że pozwala na bezpośredni kontakt dużej ilości ludzi na mikroprzestrzeni, co w naturalny sposób wyzwala chęć rozmowy między bliskimi. Wypada urządzać dom tak, żeby wytyczyć w nim miejsce na rozstawienie stołu z dala np. od hałaśliwego telewizora. W takim układzie nie tylko powszednie posiłki, ale też spotkania urodzinowe czy bożonarodzeniowe pomogą domownikom skupić się na tym co w danej momencie jest najważniejsze, czyli interakcji z rodziną i z przyjaciółmi. Liczne badania udowadniają dodatkowo, iż jedzenie przy stole pozwala rozwinąć prawidłowe nawyki żywieniowe też u maluchów. Przy stole jemy posiłki bez stresu i pośpiechu, na co spory wpływ ma, rzecz jasna, styczność z bliskimi.

Nowoczesny stół do jadalni z litego drewna – fenomenalna wytrzymałość

Stół do jadalni bądź kuchni powinien być mocny. Będzie bowiem każdego dnia używany, częstokroć nie tylko celem spożycia posiłku, ale też jako miejsce odrabiania lekcji, zrealizowania jakichś prac, które wymagają większej płaskiej powierzchni czy po prostu do zabawy, np. układania konstrukcji z klocków z pociechami i gry w pasjansa bądź w planszówki. Nowoczesne designerskie stoły z litego drewna od cenionych projektantów cechują się imponującym wyglądem, naturalnością materiałów zastosowanych do ich wytworzenia (między innymi drewno dębowe czy orzechowe), jak również niezwykłą wytrzymałością, których na darmo szukać w ofercie sieciowych salonów meblowych. Projektanci rzemieślniczych stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, przydatne podczas okolicznościowych spotkań w dużej grupie bliskich. Decydując się na zamówienie designerskiego stół z litego drewna możemy mieć pewność, iż kupujemy stół, który przetrwa lata. Otrzymujemy też opcję jego personalizacji, a co za tym idzie dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy zaaranżować mieszkanie.

Nasza lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]