Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Promocja Usługi

Wirtualny spacer w Google Moja Firma. Skieruj się tu, aby skorzystać z usług fachowców.

Promocja firmy w Mapach Google to obecnie jeden z głównych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, aby pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych firm, ofert czy marek. Jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy wykonać kilka kolejnych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce GMF umieszczenie estetycznych zdjęć, wszystkich aktualnych danych, stosownego opisu firmy i adresu www naszej strony internetowej. Istnieje również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało firm ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal bądź biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niewiele firm decyduje się na jej użycie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, szybciej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]