Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Usługi

Zleć organizację przyjęć weselnych w Krakowie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na organizację przyjęcia dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niezwykły dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego dystans od kościoła i pojemność

Poszukując sali na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę bardzo istotnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników wesela, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, żeby mieli salę do tańca. Dodatkowo narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła znajduje się dom weselny i czy droga do niego nie będzie utrudniona. Jeżeli na wesele poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innym mieście, wypada szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata baza hotelowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc wybranie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i dekoracja stołów . Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może wesele w pałacu?

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad stu osób. Wesele może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]