Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Strony internetowe Usługi

Tworzenie sklepów internetowych - tu dowiesz się więcej o korzystnej ofercie.

Planujesz założyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie masz żadnej strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – błyskawiczna personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, że w mgnieniu oka opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma mnóstwo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudu spersonalizować z wykorzystując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi nabywców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek podnosi się także ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za zamówienie m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala też na analizę sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) i integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zadbają o wykorzystanie wyłącznie potrzebnych, wypróbowanych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym szybko można informować klientów o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo publikować omówienia i poradniki dotyczące oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]