Profesjonalne czyszczenie grobów

Usługi

Opieka nad grobami Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – czemu tak popularna?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie musimy opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od zakresu usług – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma sprzątała grób co trzydzieści dni, powinniśmy liczyć się z kosztem nawet 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są także od wielkości nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]