Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Spedycja i transport Usługi

Więcej w temacie Balice parking na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Latanie jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]