Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Spedycja i transport Usługi

Parking przy lotnisku w Balicach - z aktualną ofertą zapoznasz się na https://pandaparking.pl.

Szybkość, wygoda i sposobność przybycia nawet w bardzo odległe miasta świata – to najważniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zyskały niesamowite uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kwestie połączone z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy obsługi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również szeregu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Dodatkowo klienci mogą liczyć na asystę załogi parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowany akumulator bądź spadek ciśnienia w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]