Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Strony internetowe Usługi

Oferta opieki nad stroną www w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się niezmiernie rozpowszechnionym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest bardzo szybki, korzysta się z niego aktualnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych i sklepów internetowych. Jednak ten CMS bywa źródłem problematycznych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i przydatną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ okresowego wdrażania kolejnych wersji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest z pewnością zaktualizowanie jej do najświeższej wersji WordPressa. W wielu przypadkach jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczną instalację kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware czy ataki hakerskie. Poza tym, mimo iż WordPress jest bardzo prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi problemami z właściwym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też istotne jest, aby czynność tę wykonała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, należy polecić aktualizację WordPressa niezależnemu rzeczoznawcy.

Opieka nad stroną – usługa dla blogerów i dużych i małych przedsiębiorstw

Usługa opieki nad stroną internetową to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, tak niewielkich jak i dużych podmiotów, którzy troszczą się o skuteczne oraz ciągłe funkcjonowanie ich strony firmowej oraz zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest także freelancerom i blogerom utrzymującym własne strony. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się usuwanie następstw działania wirusów, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także różnego rodzaju monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]