Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Usługi

Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę finger food cateringu w rozsądnej cenie.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest kłopotem, jeśli posiadamy wiele wolnego czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów, a także późniejsze własnoręczne preparacja z nich smakowitych przysmaków dla gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to też, że powinno się porzucić pomysł celebracji istotnego jubileuszu. W takim przypadku można skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – wygodne zakąski na “jeden gryz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa adresowana z reguły do firm, jednakże korzystają z niej dość często także różnorodne instytucje oraz osoby prywatne szykujące wykwintne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w potrawy typu finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które można skonsumować bez siadania przy stoliku i nie korzystając ze sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerzyka – to danie na “jeden kęs”. Finger food to z reguły sandwicze, roladki czy też tartoletki warzywne oraz owocowe. Ta wersja cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których zależy nam na poznaniu się wszystkich zaproszonych osób. Pozwala on na prowadzenie swobodnych konwersacji, a przy tym nie ogranicza kontaktu wyłącznie do gości usadzonych przy jednym stoliku.

Plusy cateringu kanapkowego?

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią zalety, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu finger food firmie zewnętrznej. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się problem związany z rozstawieniem stołów i stresu z planowaniem usadzenia uczestników wydarzenia. Przekąski oraz ciepłe i chłodne napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Jest to niezmiernie przydatne głównie w małych pomieszczeniach, w których rozstawienie odpowiedniej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Catering finger food mimowolnie powoduje także, iż event ma mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Wypada zaakcentować, że menu z drobnych przekąsek jest w większości wypadków tańsze aniżeli szykowne obiady, a dodatkowo zapewnia większą swobodę dopasowania ich do gustów żywieniowych uczestników imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć bywało największą przeszkodą przy urządzaniu spotkań firmowych.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]