Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Promocja Strony internetowe Usługi

Zamów pozycjonowanie stron internetowych Kraków.

Powszechność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszukania potrzebnych produktów i usług spowodowała, że każda marka chce obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi tylko na określonym obszarze czy też wręcz w jednym mieście, np. w Krakowie bądź w Wrocławiu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług używają zazwyczaj fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, przykładowo “sklep obuwniczy kraków”, “hydraulik kraków” lub “cukiernia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych firm na przedstawienie swoich usług docelowym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży projektowania stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]