Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Usługi

Aktualna oferta lokalu na imprezę w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne bądź wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, intencją których stworzenie trwałych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, m.in. po to, żeby celebrować nowe kontrakty, a także przeróżne konferencje, bankiety dla klientów biznesowych oraz szkolenia. Takie wydarzenia wymagają właściwego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Szukasz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiego lokalu!

Jeżeli nie posiadamy na terenie firmy pojemnych pomieszczeń, w których można urządzać event, warto szukać ofert najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla akcjonariuszy spółki, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłym lokalu. Warto w takich przypadkach zorganizować event w unikatowym miejscu, które wyraźnie podkreśli doniosłość uroczystości. A jeśli na imprezę poproszeni zostaną goście nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

Planując imprezę firmową nie wolno przeoczyć tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazaną lokalizację pysznych dań dla uczestników, ale też doradzi w sprawie menu i zajmie się rozstawieniem stolików. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Należy zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i zachwycające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]