Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Usługi

Po więcej informacji o przetargi doradztwo kliknij tutaj.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma kierunek kompleksowy i obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego warto zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są perfekcyjnie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają również wielkie doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Nasza lokalizacja:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]