Dlaczego warto wynająć lokal na 18 urodziny?

Usługi

Szukasz aktualnej oferty sali na 18 urodziny w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko z okazji różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie urządzamy żadnych spotkań ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednak zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których należyte celebrowanie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest bezsprzecznie ukończenie 18 roku życia, czyli tzw. “osiemnastka”.

Znaleźć lokal na 18 urodziny czy urządzać przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła kupować i spożywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach powszechnych, może starać się o stanowiska urzędnicze czy założyć firmę. Lecz kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najważniejsza jest sposobność wyprawienia ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się sporo różnić od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na osiemnastkę. Na ogół kilku znajomych postanawia wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnej sali, lecz jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą salę taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy smaczne menu imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę na powietrzu? Wyszukaj lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – w ciepłe miesiące można rozstawić w nim przestronny namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najlepsze?

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli piją napoje wyskokowe. Powinno się z tej przyczyny obowiązkowo zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwy wystrój sali też jest niezmiernie ważny, aby goście kompletnie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Należy zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o udekorowanie ścian zgodnie z sugestii solenizanta, jak również dobrze rozlokuje stoły z przekąskami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie rewelacyjnie sprawdzi się menu finger food, składające się z małych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do preferencji i finansów klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]