Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Usługi

Więcej szczegółów o serwisie okna na https://www.serwismeteo.pl.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego typu wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie wpływają także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]