Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Usługi

Chcesz poznać więcej informacji o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie? Skieruj się na lastrada.pl.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzty, komunie czy wesela, od dawna przestały być organizowane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nieraz ponad sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć menu, a potem przyrządzać i dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie może trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz zawodowych kucharzy i kelnerów

Planowanie zabawy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór wystroju sali, układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zagwarantowania stosownej ilości trunków i zakąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które urzekną zaproszonych gości i zbiorą ich przy stole. Główny posiłek na zabawie weselnej musi mieć należytą oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoły będą poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, dania będą wyśmienite i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie podawać gościom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych szefów kuchni, managerów oraz kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Jadłospis wesela ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi regułami, nie tylko w kwestii aktywności dla uczestników, lecz także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zwykle mają przygotowany wstępnie spis sugerowanych dań głównych, trunków i przekąsek dopasowanych do charakteru wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc samodzielnie przygotować jadłospis z sugerowanych potraw. Wypada jednakże podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie kontrahenta decydują się na przygotowanie indywidualnych zestawów dań.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]