Catering świąteczny – warto zamówić go profesjonalnej ekipie

Usługi

Jeśli chcesz zlecić catering świąteczny Katowice, wejdź na https://bit.ly/2UwO2DQ.

Ostatni miesiąc roku to okres, który spędzamy najczęściej z najbliższymi, jednak spotkania świąteczne urządzane są też w firmach. Często pracownicy firmy aranżują je sami, przynosząc własnoręcznie przyrządzone potrawy, jednak w większych zakładach pracy ten schemat działania nie zawsze jest wydajny. Aby więc pomóc sobie zadaniu organizacji firmowych obiadów bożonarodzeniowych, zarówno tych w niewielkim gronie, jak i tych na dziesiątki osób, polecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Jakie polskie przysmaki znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Niewątpliwie na bożonarodzeniowym stole muszą pojawić się tradycyjne świąteczne potrawy. To zwłaszcza dania rybne, np. chrupki filet z łososia bądź karpia, jak również zupy – koniecznie żurek i barszcz czerwony, a dodatkowo także zupa grzybowa. Nie może zabraknąć też krokietów z kapustą i grzybami, które przeważnie spożywane są wraz z wspomnianym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby pełna bez chłodnych zakąsek, przykładowo bez sałatki jarzynowej czy karpia po żydowsku. Warto też zadbać o pyszny akcent na koniec obiadu. Na stół bożonarodzeniowy polecamy makowiec, kutię z miodem bądź puszysty sernik.

Catering świąteczny w firmie – porozmawiaj z pracownikami o menu

Za planowanie bożonarodzeniowego spotkania w firmie warto wziąć się z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Powinieneś określić dzień spotkania oraz dopasować go do planów urlopów zatrudnionych. Pozwala to ściślej określić potencjalną liczbę gości imprezy, a w rezultacie ułatwi zamówienie właściwą liczbę porcji. Warto skonsultować z pracownikami menu i razem zdecydować się na te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszystkim pasują. Ważne jest również to, aby mieć wiedzę czy ktokolwiek z zatrudnionych cierpi na uczulenie, przykładowo na orzechy, które używane są w ciastach, bądź są w ekipie firmy weganie. Dla takich osób należy zamówić potrawy zgodne z preferencjami dietetycznymi. Firmy cateringowe oferujące menu świąteczne akceptują zlecenia przez większą cześć grudnia, jednakże nie powinno się odkładać tego na ostatnią chwilę.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]