Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Usługi

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/ zamówisz catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to znaczne grono gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i uraczyć ich pysznymi trunkami i posiłkami. Możesz próbować przygotować je samodzielnie, lecz przy większej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to czas. Poza tym to twoja impreza i chcesz się nią cieszyć, a nie siedzieć w kuchni czy robić za kelnera. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest teraz obowiązkowe

Kiedy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu na wesele albo spotkaniach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i dopiero przy naprawdę dużej liczbie biesiadników rozpatrywał on opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym zakresie. Tym bardziej, iż na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a często także tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z opcji użyczenia lokalu czy zechcemy urządzić event we własnym ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce wspaniale prezentujące się dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w dekoracji i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa skrojona na każde rodzinne święto (ale nie tylko!). Najlepsi kucharze bez trudu przyrządzają menu pasujące do charakteru imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na imieniny czy na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa półmetków, studniówek oraz komersów. Szukając firmy świadczącej tę usługę polecamy wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do wizji i – przede wszystkim –budżetu osoby zamawiającej oraz kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w ustawieniu i udekorowaniu stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]