Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Usługi

Dowiedz się więcej o cateringu dla firm w Krakowie.

Konferencja, ważne spotkanie biznesowe lub szkolenie – każda większa firma na pewno w końcu stanie przed nieodzownością organizacji takiego wydarzenia. Łączy się to z wieloma zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – przekąski, które można szybko skonsumować

Sympozja i szkolenia biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 8-10 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół trzy półgodzinne przerwy, w czasie których trudno jest zjeść duży obiad w pobliskiej kafeterii. Dlatego tak istotne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, także wziąć na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o pobrudzenie rąk czy odzieży. Usługa cateringu biurowego obejmuje również udostępnienie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – ważna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest niesłychanie istotna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to także sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w swobodnej atmosferze kwestii poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nigdy nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji czy płatnych kursów nie powinni wszak pić z papierowych kubków, zagryzając zakupione po drodze w spożywczaku bądź samodzielnie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o komforcie gości.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]