Tchibo Cafissimo – kapsułki zamienne z kawami single origin

Robienie zakupów Żywność

Jeśli chcesz zamówić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Technika zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i za czasem pozyskiwała sobie kolejnych miłośników. Ten praktyczny proces umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości wyjątkowo prostą metodą – wystarczy dodać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kapsułkę z kawą w dedykowanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającym napojem.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z najszerzej znanych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Kwestia ta dotyczyła wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – wiele ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, bo uformowało go sporo najrozmaitszych składników, np. konkretna pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Mieszanie kaw single origin z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Kolumbii i Nikaragui (100% arabika). W tych kawach wyraźnie wyczuwalne są naturalne aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pensjonatach lub biurach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i z reguły zamyka się w granicy 1-1,60 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój podawany w kafejkach w galerii bądź na stołówkach w biurze. Niewysokie ceny oraz nowoczesny design urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą zaserwujemy gościom najlepszej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, bez lęku o duże koszty. Jeżeli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas ekspresu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]