Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Robienie zakupów

Szukasz słojów z kranikiem? Sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest świetną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, soków, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]