Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Robienie zakupów

Jeśli potrzebujesz akcesoriów do alkoholu, kliknij tu.

Domowy wyrób trunków alkoholowych, kiedyś niezwykle popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przyrządzane samodzielnie są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale także możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań, chęć eksperymentowania oraz satysfakcja płynąca ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera piwo, nalewki, cydr lub wino, choć nie brak także wielbicieli tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich napojach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – odpowiednich balonów, korków, pojemników czy rurek. Ponadto, do każdego typu alkoholu wymagane są inne akcesoria – dla piwa są to na przykład kotły i chłodnice, a w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek wykaz koniecznych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z alkoholem należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber czy inne alkohole domowe jesteśmy w stanie sporządzić samemu. Znacznie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez obaw wręczyć najbliższym w charakterze upominku. Szczególny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter przyjęcia.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]