Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Robienie zakupów

Jeśli szukasz balonu do wina, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]