Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Robienie zakupów

Hurtownia słoików - wszystko, czego potrzebujecie, odszukasz tutaj.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże marki, jest to też branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój ekologiczny, niszowy czy też smaczny produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, żeby artykuł jak najdłużej zachował świeżość, a więc m.in. w szklane słoje oraz butelki. Atutem takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie to metoda zmniejszenia kosztów

Wiadomym jest, że oferty od dystrybutorów adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo konfitury, ocet albo pasztety, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest więc dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając towar w dużych ilościach zwykle można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików i butelek. Dzięki temu też dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania soków, piwa bądź wina. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1400, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą również odebrać zakupiony towar osobiście ze składu hurtowni. Razem z paletą słoików oraz butelek hurtowo można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki dopasowane do danego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]