Jeździeckie akcesoria treningowe – lonża dla konia

Rekreacja, hobby, sport Robienie zakupów

Lonżę jeździecką znajdziesz na horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża to przyrząd niezmiernie często używany podczas nauki jazdy konnej oraz tresur. Jakiego typu lonże dla konia są obecne na rynku? Z czego są wytwarzane te przyrządy i gdzie poleca się je kupować?

Lonża dla konia – typy i jej wykorzystanie

Lonża dla konia to stosunkowo długa linka, zazwyczaj 5-8 metrowa, na której prowadzony jest wierzchowiec podczas lekcji jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z łapaniem strzemion, dosiadem, trzymaniem wodzy, a także utrzymywaniem równowagi w siodle. Koń prowadzony jest po obwodzie okręgu, a lonża używana jest do korygowania zachowania zwierzęcia. Przyrząd ten służy także akrobatom cyrkowym oraz woltyżerom do doskonalenia umiejętności i zabezpieczania wykonywanych ewolucji. Lonża przydaje się poza tym przy hipoterapii. Lonżę jeździecką stosuje się także w trakcie treningu bez jeźdźca – w takim przypadku używana jest do ćwiczenia młodych koni i dostarczenia im odpowiedniej dawki ruchu.

Lonża dla konia – postaw na akcesoria znanych firm

Obfity wachlarz przyrządów jeździeckich można znaleźć w dobrze wyposażonych sklepach internetowych sprzedających profesjonalny oprzyrządowanie w rozsądnych cenach. Posiadają one specjalistyczne lonże dla konia najlepszych firm – takich jak Start, Jumptec czy Harrys Horse. Chciałbyś kupić lonżę dla konia w czarnym, różowymalbo turkusowym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade oferuje szeroki wybór produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najkapryśniejszych klientów. W ofercie obecne są produkty wyprodukowane między innymi z nylonu. Lonże zaopatrzone są w obrotowy karabińczyk, a delikatne tworzywo jest miłe w dotyku.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]