Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Robienie zakupów Technologie

Drukarka 3D dystrybutor. Uzyskaj więcej informacji.

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet i FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, DMLS, FDM oraz SLS, SLA.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, jak również jedyny dystrybutor drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. To najszersza w Polsce oferta urządzeń do druku 3D – ponad 20 modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Ultem 9085 oraz inne (biokompatybilne, elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje także filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla pasjonatów, biznesmenówi profesjonalistów

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i przedsiębiorców, specjalistów i reprezentantów rozmaitych sektorów (sprzęt firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procesem druku przestrzennego, chce omówić z profesjonalistami projekt lub możliwości technologiczne konkretnego aparatu z oferty sklepu, powinien zajrzeć do krakowskiego punktu. CadXpert gwarantuje także kompleksową obsługę posprzedażową: pomoc techniczne oraz merytoryczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy przeszkolenie w obsłudze zakupionych drukarek 3D.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych korporacji

Jakie są koszty urządzeń do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Już nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może kupić profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku sektorów, jak między innymi odlewnictwo, medycyna, motoryzacja czy stomatologia, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla budżetu firmy.
Rynek urządzeń do druku 3D wciąż się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowe technologie oraz możliwości, na które niegdyś mogły sobie pozwolić wyłącznie ogromne koncerny. Obecnie – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Narzędzia do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie ulepszane i rozwijane, z miesiąca na miesiąc obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]