Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Robienie zakupów

Chcesz kupić etykiety na wódkę? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zalążka najczęściej przekazywanym i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na wesele, imieniny lub osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety butelki – podziękuj przybyłym gościom

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką po zakończeniu zabawy. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina i znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o imionach Państwa Młodych, wyrazy podziękowania czy miejscu i dacie ślubu. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych odcieniach i wzorach, zatem bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej czy wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj własne alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie produkujesz soki, nalewki bądź wina, a potem dajesz je rodzinie albo znajomym przy rozmaitych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne każdej flaszki. W dodatku butelki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]