Części do Renault – gdzie je kupić?

Motoryzacja Robienie zakupów

Zobacz Renault części na http://bit.ly/2MdcyWk.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]