czapraki, czapraki dla koni

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Rekreacja, hobby, sport Robienie zakupów

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą koniowi wygodę, a równocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także podnosiły komfort jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]