Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Rekreacja, hobby, sport Turystyka i podróże

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie wypraw w góry? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który docenia solidnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem realizację pragnień i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]