Szkoła rysunku – rozwijaj swoje zdolności i pasje

Oświata

Oferta kursów rysunku w Krakowie w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet nieprofesjonalne rysowanie zbawiennie wpływa na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również istotnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania wrażliwości, umiejętności manualnych i wyobraźni. Mnóstwo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Gdańsk, Kraków, Poznań czy Warszawa. Nie brak również kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]