Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Oświata

Kurs rysunku dla dzieci Kraków - w tym miejscu poznasz pełną ofertę.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]