Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Oświata

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Blender 3D kurs, uzyskasz na domin-krakow.pl.

Świat grafiki cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki na rzecz tworzenia swoich prac tylko w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie dużych nakładów finansowych – można po prostu pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest całkowicie darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się samemu, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa niesłychanie męczący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne osobom, które dopiero odkrywają Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają dopracowania oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w niewielkich zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Poznanie programu Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści pragnący odkryć nowe drogi ekspresji bądź rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]