Flobo - robot do obsługi należności

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Finanse i rachunkowość

Przedsiębiorcy stale szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas tracony na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, podmiotów oferujących usługi oraz domów wypoczynkowych

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach prywatnych bądź językowych, czyli tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]