ochronna przyłbica, maseczka z przyłbicą

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Dbanie o zdrowie Robienie zakupów

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, na skroś zmieniła nasz bieg życia oraz kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego wymuszają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do kina lub supermarketu, gdzie zwykle obracamy się w większym tłumie ludzi, powinniśmy zawsze założyć na nos oraz usta maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Przyłbica ochronna – komfortowa oraz wytrzymała

Ci, którzy uważają ochronne maski z bawełny za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny wyposażyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są trwałość, wygoda i jedynie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy) za pomocą mydła.

Kto może korzystać z wielorazowej maseczki z przyłbicą?

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i komfort. Osoby w podeszłym wieku, cierpiące na astmę, starsze bądź aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne uznają za atut ludzie młodzi.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]