Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Dbanie o zdrowie

Tutaj możesz uzyskać poradę polskiego psychologa Coventry.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli udawać się na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracji w zasadzie zanikło, lecz ciągle nie brak ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na emigracji i wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty z otrzymaniem etatu czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, sprawia, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania te naprawdę trudno jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane w czasie wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresem, a także pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339