Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Budownictwo

Wynajem szalunków Kraków - w tym miejscu poznasz korzystną ofertę.

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, lecz spotyka się też konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie wymaganych rezultatów. Jednak ze względu na spore koszty nie zawsze ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

W jakich sytuacjach wybrać wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, warto rozważyć zalety, które daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć również o wygodzie, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować spore wydatki.

O czym nie zapominać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu zyskamy pewność, że szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Bardzo ważna okaże się również troska o kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W przypadku wahania się dobrze natomiast wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie danego przedsiębiorstwa mówią wcześniejsi klienci.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204, +48 690 999 049
E-mail: [email protected]