Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Budownictwo Robienie zakupów

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane, kliknij tutaj.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej fachowcy zapewniają konsumentom najlepszą jakość usług i wytwarzanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale też najwyższa ergonomia, uzyskane za sprawą zastosowania w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol wytwarza także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i montażu modułów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie kilku wartości: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, a także pełnej wygody użytkowania.

Oknostol – producent okien i drzwi z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez tę firmę to bardzo dobre rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy poszukują solidnych oraz nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom maksymalną wygodę – wydajnie chronią przed hałasem z zewnątrz i tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów – wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich oryginalny, interesujący wygląd. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż produkowane są tylko z surowców najwyższej jakości.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się również na polu obsługi klientów. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol otrzymuje bezpłatną konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pomiar w mieszkaniu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany szkicu, bezbłędnie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale też ich szerokości.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]