Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Budownictwo Robienie zakupów

Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz kontener na odpady.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery na odpady – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]