Jak mieszkać komfortowo i nowocześnie? Projektowanie wnętrz

Budownictwo Usługi

Potrzebujesz dowiedzieć się, komu zlecić aranżację wnętrz Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]