Blacha na rąbek stojący – wytrzymałe dachy w wielu kolorach

Budownictwo Robienie zakupów

Jeśli szukasz blachy na rąbek, zobacz tutaj.

Blachy na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Czemu warto w nie zainwestować? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący wspaniale łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dlatego zyskują coraz większe grono zwolenników. Świetnie prezentująca się oraz odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych domów, jak i nieruchomości, w których konieczna jest wymiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Charakteryzują się prostym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe idealnie współgra z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym lub minimalistycznym), a zarazem jest trwałe i odporne na korozję.

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i wykończone specjalną warstwą zapewniającą protekcję przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. deszcz i śnieg czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek jest sprzedawana w kilku wariantach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto obniżyć koszty związane z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08