Architekt – Bartłomiej Sitarski

Budownictwo

Skorzystaj z doradztwa architektów Kraków.

Od decyzji czekających na nas na początkowym etapie budowy lokum zależy to, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego należy dokładnie przemyśleć każdy aspekt i, jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować wszystkie pomieszczenia oraz pomoże przystosować budynek do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze powinniśmy zdecydować się na porady dobrego architekta?

Jak znaleźć materiały? Doradzi architekt

Przyszli właściciele domu mogą mieć trudności z wyborem materiałów, z jakich obiekt ma zostać wzniesiony. A ta decyzja okazuje się niezwykle istotna, bowiem mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Dlatego warto wcześniej uzgodnić to z architektem, by mieć pewność, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom na tradycyjną modłę czy może jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Parterowy czy piętrowy? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich problemów pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zarekomendować któryś z opracowanych wcześniej projektów albo stworzyć go słuchając naszych uwag.

Spotkaj się z architektem i ustal szczegóły

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Należy też na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jak dużymi funduszami dysponujemy – architekt będzie potrafił polecić nam najlepsze rozwiązanie – oraz przygotować najważniejsze dokumenty posesji.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]