Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Budownictwo Usługi

Tu otrzymasz rzetelną pomoc specjalisty w zakresie przygotowania projektów budowlanych Kraków.

Pracownia architektoniczna świadczy rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz firm. Architekt wykonuje kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie sprawuje kontrolę nad zaawansowaniem robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę budynku albo występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię niespotykane, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się od wielu budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie komfortowy, a równolegle praktyczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające współczesne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. biura, żłobki, mieszkania pod wynajem i obiekty rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektów może również przygotować plan funkcjonalnych i obszernych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]