Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów

Znajdź jubilera Kraków na miarę Twoich potrzeb!

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy także nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy nieomal wszystko, wciąż wiele artykułów należy nabywać w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od specjalisty

Kupno platynowego pierścionka, wisiorka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy nabyć obrączki albo pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny lub zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego obwodu lub zrobi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej wskazówki jubilera. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Główną z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek albo wypadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie naprawi go w swoim zakładzie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku czy wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, albo mamy swój pomysł na sygnet albo naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w szkatułce trzymamy zbędną albo uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]