Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Biżuteria i kosztowności

Jeśli chcesz zamówić srebrne kolczyki, koniecznie wejdź na srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez panie dodatków. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki wzór wybrać

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych fasonach. Najpopularniejsze są delikatne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie często poszukiwane są długie kolczyki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy wykonane ze srebra nie wywołują uczuleń skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku biżuterii z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc kupując je popatrzmy na cechy probiercze oraz technikę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały nienagannie, musimy dokładnie je czyścić i na bieżąco usuwać śniedź. Należy przecierać je regularnie suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne preparaty czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w zamkniętych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych metod pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu preparaty mocno naruszają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i przeróżne wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.