Czemu srebrna biżuteria jest tak popularna?

Biżuteria i kosztowności Robienie zakupów

Zainteresowany biżuteria srebrna sklep? Zajrzyj tutaj.

Jest z nami od tysięcy lat i pomimo dostępności różnych innowacyjnych wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swego typu dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię tak samo często noszą panie i mężczyźni, dzieci i dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dekad?

Dlaczego warto kupić srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, że jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować czy zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w szkatułce z miękką tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]