Przydatne tabliczki informacyjne

Bezpieczeństwo

Zobacz, gdzie kupić tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne mają wyjątkowo istotną funkcję na ulicach oraz w nieruchomościach. Zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi, jednak dzięki nim przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, a obiekty biurowe są bezpieczniejsze. Sprawdźmy więc jakiego typu tabliczki informacyjne są najczęściej stosowane oraz jakie spełniają funkcje.

Tabliczki informacyjne – również w środku budynków

Najbardziej rozpowszechnione tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które ulokowano na obiektach biurowych, takich jak wieżowce, biurowce, szkoły, komisariaty policji. Sprawiają, że błyskawicznie wyszukamy np. przedszkole. Warto jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na murach budynków, ponieważ bardzo często można je również dostrzec w środku. To wielki zespół oznaczeń, które zazwyczaj służą bezpieczeństwu i mówią o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie właściwego biura lub pracownika w wielkich kompleksach budynków – w budynkach rządowych w przedsionku wiszą tabliczki z numerami departamentów. Szukasz sekretarza czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to wyjątkowo szybko. Podobnie znaczące są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które znajdujące się przy wejściu do pokoju. Co ciekawe istnieje możliwość zmiany danych pracownika na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – tworzone z solidnych surowców

Pamiętajmy także o bezpieczeństwie – tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez odpowiednie przepisy. Znakują drogi bezpieczeństwa, wyznaczają strefy dla palących, informują o regułach korzystania z wind w trakcie pożaru. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, funkcjonują również pracownicy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich montowania. Tabliczki informacyjne tworzone są z wytrzymałych komponentów (takich jak PCV), niejednokrotnie świecą w ciemności i są łatwe w montażu.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]