ultra robotics, silniki elektryczne producent

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Automatyka dla przemysłu

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych światowych wytwórców.

Asortyment Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Bodine Electric Company

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji frezarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD doskonale pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]